O nas

Producent komponentów ze stali nierdzewnej i aluminium dla przemysłu

Metal Components Manufacturer

MCM / Metal Components Manufacturer specjalizuje się w produkcji komponentów oraz gotowych produktów ze stali nierdzewnej i aluminium, przeznaczonych do specjalistycznych zastosowań w różnych sektorach przemysłu.

MCM jest wydziałem produkcyjnym utworzonym w ramach grupy biznesowej Nova Trading SA, największego dystrybutora stali nierdzewnej i aluminium w Europie Centralnej. Firma konsekwentnie realizuje politykę ciągłego rozwoju, wprowadzając nowe usługi oraz poszerzając park maszynowy o kolejne linie produkcyjne, maszyny i urządzenia. 
Efektem tych starań jest stworzenie zakładu produkcyjnego, który zajmuje się zarówno wstępną obróbką wyrobów hutniczych z aluminium i stali nierdzewnej, jak również produkcją komponentów oraz gotowych produktów z tych materiałów.

Dzięki działaniu w ramach dużej grupy biznesowej, MCM posiada także dostęp do składu wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych i aluminium liczącego 20.000 ton materiałów dostępnych od ręki.

MCM realizuje zamówienia produkcyjne z własnych materiałów, jak również istnieje możliwość wykonania zleceń z materiału powierzonego.

MCM przy realizacji zleceń korzysta także z zaplecza produkcyjnego grupy Nova Trading w zakresie wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej oraz aluminium, między innymi z cięcia zwojów na arkusze i taśmy, szlifowania oraz szczotkowania arkuszy i zwojów, polerowania rur oraz profili itp.

MCM posiada duże doświadczenie w obsłudze największych i najbardziej wymagających klientów wykorzystujących stal nierdzewną i aluminium – firm z Polski i z zagranicy.

Zaufaj MCM - partnerowi, który oferuje najwyższą jakość produkcji komponentów ze stali nierdzewnej i aluminium

Zapraszamy do korzystania z naszego nowoczesnego zaplecza produkcyjnego, które umożliwia realizację zleceń z najwyższą dbałością o jakość. Oferujemy:

  • Laserowe cięcie blach ze stali nierdzewnej i aluminium / cięcie 2D,
  • Laserowe cięcie produktów długich / cięcie 3D – rur, profili, kształtowników otwartych itd.
  • Gratowanie krawędzi,
  • Gięcie blach,
  • Spawanie (TIG, MIG/MAG).

W kooperacji wykonujemy również: malowanie proszkowe, elektropolerowanie, trawienie itp.

 

realizacje

Nasze realizacje

ZOBACZ >>

kontakt

zapytaj o ofertę

ZAPYTAJ >>